Torsystem

Firmy budowlane

Torsystem jest liderem w produkcji bram przemysłowych oraz systemów przeładunkowych. Jako przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, może pochwalić się setkami zrealizowanych projektów oraz mnóstwem pozyskanych klientów.

Firma prowadzi działalność w obszarze większości bram przeznaczonych do przemysłu, m.in. bram segmentowych, hangarowych, harmonijkowych, rolowanych, przesuwnych, przecipożarowych, do chłodni lub mroźni. Torsystem jest autoryzowanym instalatorem bram niemieckiej marki Butzbach, które wykorzystują w sobie technologię specjalnie zaprojektowaną  na wyjątkowe potrzeby – włókno szklane. Firma Torsystem jest także uznanym liderem w kontekście całościowego, specjalistycznego serwisu bram oraz wszelkiego rodzaju systemów przeładunkowych, obsługując klientów na terenie całej Polski.

Wszystkie instalacje Torsystem objętę są gwarancją. Firma zapewnia swoim klientom możliwość opracowania niestandardowych rozwiązań na obszarze projektowania bram o nietypowych wymiarach, przeznaczeniu, ułożeniu itd. Warto zapoznać się z galerią firmy oraz aktualnościami zamieszczonymi na oficjalnej stronie internetowej przedsiębiorstwa.


Portfolio Torsystem

Bramy Torsystem Torsystem bramy czerwone Torsystem rampy

Firma: Torsystem Butzbach Sp. z o.o.
Adres: ul. Kolejowa 44, Kamieniec Ząbkowicki
Kod pocztowy: 57-240
Poczta:
NIP:
REGON:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *